KS Unison Machowino zagra w X edycji AmberCup 2016

Od piątku ( 11.12) rusza X edycja turnieju halowego Amber Cup 2016. W piątek swoje mecze rozegrają najmłodsi adepci tej dyscypliny sportu, natomiast w sobotę i niedzielę zespoły seniorskie.

KS Unison Machowino swoje mecze rozegra w drugim dniu turnieju. ( 13.12 - niedziela) Zwycięzcy obu dniu turniejowych pojadą na turniej finałowy, który odbędzie się 09.01.2016 w Ergo Arenie w Gdańsku.

Nasz zespół został rozlosowany do grupy A, a za przeciwników będą mieli:

1. Garbarnia Kępice - rewelacja rozgrywek w Słupskiej Klasie Okręgowej ( obecny lider)

2. BOCA Gdańsk - klub piłki plażowej ( III m-ce w Mistrzostwach Polski), a także były klub futsalowy.

3.Ratusz Lębork - zwycięzca XV Turnieju halowego o Puchar Starosty Lęborskiego (2015)

4. Wikęd Luzino - zespół występujący w IV lidze ,,sportbazar.pl"

Pierwsze spotkanie zespół z Machowina rozegra 13.12 ( niedziela)  o godz. 9:10 z drużyną Ratusz Lębork. Więcej na temat terminarzu naszego zespołu w zakładce ,, AmberCup 2016" na naszej stronie.

Skład pozostałych grup drugiego dnia turnieju:

Grupa B:

1. PLASTROL LOTYŃ

2.AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI

3. DYNAMIK HERRING TORUŃ

4.AMIGO POZNAŃ

5. COSINUS SŁUPSK

Grupa C:

1. B72 PRZEWÓZ STUDZIENICE

2.JAGUAR GDAŃSK

3.FC INTER DRAGON SCHLESWIG

4.GKS PRZODKOWO

5.SMS/GRYF SŁUPSK

Grupa D:

1.GROSIK TEAM SZCZECIN

2.EL-AUTA POZNAŃ

3.FC BYDGOSZCZ

4.PAROTEC MALBORK

5.PŁOMIEŃ OLDBOYS EŁK

Wszystkie mecze rozgrywane są na hali ,,GRYFIA" w Słupsku. Drużyny seniorskie grają w sobotę i niedzielę. Serdecznie zapraszamy.